www.bezrodowodu.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:168 | KATEGORIE:60 | LOKALIZACJE:2666 | Ogłoszeń:38

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej
 
 

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
E-mail
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej
 
 
Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
 Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Linki sponsorowane

 

Promowane

 
 
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Kleo Szuka Domu

Kleo Szuka Domu

Kleo szuka domu

 Kotka została znaleziona na jednym z piotrkowskich blokowisk. Od dłuższego czasu, czyli około dwóch miesięcy, błąkała się samotnie po ulicach, zauważona przez jedną mieszkankę tamtejszych okolic. Kobieta ta w trosce o osiedlowe koty udostępniała swoją piwnice, dając kotom schronienie i pożywienie, jednak Kleo z tej pomocy nie korzystała, bo bała się innych kotów. Kotka spała więc na zewnątrz, na ulicy, narażona na różnego rodzaju zagrożenia – ze strony innych zwierząt, jak i ludzi. Mieszkanka osiedla włożyła wiele trudu w to, aby Kleo dokarmić. Kobieta zgłosiła się do fundacji i po rozmowie z nią postanowiliśmy umieścić Kleo u nas oraz dać jej szansę na znalezienie kochających opiekunów. Kotka z pewnością była kotem domowym, o czym świadczy fakt, że nie ma kłopotów z korzystaniem z kuwety. A jej nagłe pojawienie się na osiedlu – wystraszonej i unikającej innych zwierząt – może świadczyć o tym, że ktoś ją porzucił. Kleo nie stroni od ludzi, jednak nadal jest bardzo zagubiona. Stara się zaakceptować sytuację, w której się znalazła, bo kolejny raz jest to dla niej coś nowego. My tymczasem przedstawiamy ją Wam i zaczynamy poszukiwania kochającego domu stałego.
 
Kleo ma ok. 3 lat. Posiada książeczkę zdrowia, potrafi korzystać z kuwety odkrytej. Została wykastrowana. Jest odpchlona i odrobaczona. Nie toleruje innych zwierząt. Kotka przebywa obecnie w Piotrkowie Trybunalskim i jest podopieczną Fundacji Miasto Kotów.
 
Kontakt z tymczasową opiekunką: Beata, tel. 668-518-111
 
Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przedadopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu, oraz kastracji, gdy kot osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego. PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Kleo Szuka Domu


Miasto/a:
 Piotrków Trybunalski
  • Kleo Szuka Domu
  • Kleo Szuka Domu 2
  • Kleo Szuka Domu 3
  • Kleo Szuka Domu 4
« Poprzednie | Następne »
 

Reklama

 
Regulamin | Polityka prywatności | Polityka cookies | Patnerzy
Copyright © 2010 - 2010 bezrodowodu.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

')